ЗСУ завдали удару по пункту управління 106-ї повітряно-десантної дивізії ЗС РФ, яка прибула в Україну з Тульської області.

Росія продовжує зазнавати тяжких втрат рядового та командного складу під час війни з Україною внаслідок ракетних ударів ЗСУ по командних пунктах російської армії. У ході одного з них ЗСУ минулої п’ятниці, 8 липня, накрили пункт управління 106-ї повітряно-десантної дивізії ЗС РФ, що спричинило загибель великої кількості російських військових. Про це із посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він зазначив, що російські військові прибули в Україну з розташування військової частини номер 55599 (Тульська область, РФ), які стали жертвою удару ЗСУ. Надходить інформація про загибель та поранення різного ступеня тяжкості у 28 військовослужбовців ЗС РФ, включаючи 4 офіцерів, серед них:

командир 106 ВДВ полковник Селіверстов (отримав легкі поранення, начальник штабу – перший заступник командира 106 ВДВ полковник Куликов (важко поранений), заступник командира 106 ВДВ з озброєння полковник Кудрін (загинув), заступник командира 106 ВД тилу полковник Кузьмінов (загинув).

Зазначимо, що Міністр оборони Олексій Резніков попросив партнерів терміново дати більше зброї та заявив, що президент Володимир Зеленський доручив розробити план зі звільнення півдня.