Бригадний генерал Олександр Тарнавський в інтерв’ю CNN заявив, що наближення зими не зупинить український контрнаступ і вважає, що найважливіший момент прориву ще попереду. Командувач Таврійського напрямку Олександр Тарнавський висловлює думку, що найбільший прорив Збройних Сил України станеться «після Токмака».

Тарнавський зазначив, що погода може бути серйозною перешкодою під час просування, але наші захисники рухаються вперед здебільшого без транспортних засобів – пішки та невеликими групами. Тож він не думає, що погодні умови сильно вплинуть на контрнаступ.

Також, на його думку, великий прорив України – найбільший у цьому контрнаступі – ще попереду.

«Я думаю, що це (пропив – ред.) станеться після Токмака. Зараз вони покладаються на глибину своєї лінії оборони там.», – сказав командувач.

Тарнавський відзначив, що замість так званої оборонної «лінії Суровікіна», більшими проблемами є «перехрестя, лінії дерев і мінні поля між лініями дерев».

«Існує комбінація невеликих груп оборони противника, які наразі розташовані дуже точно та компетентно. Але дії наших бійців змушують їх повільно відступати, коли вони стикаються з нашими штурмовими загонами.», – пояснив генерал.

Він визнав, що успішний контрнаступ українських військ вимагає, щоб принаймні досягти міста Токмак, але одночасно відзначив, що це є лише мінімальною ціллю. Загальна мета полягає у досягненні наших державних кордонів.

Важливо зауважити, що раніше такі ж думки висловив керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Він також підкреслив, що контрнаступ Збройних Сил України буде тривати навіть взимку.