Володимир Зеленський вперше публічно прокоментував ситуацію з відставкою Разумкова. Вважає це внутрішньофракційна питанням. Назвав великою помилкою Разумкова і його команди те, що вони виносять це питання на публіку. Зеленський також озвучив, що питання відставки Разумкова – це «внутрішньофракційне питання».

«Питання Дмитра Олександровича для мене, вибачте, зовсім не питання. В цілому, скажу відверто, я вважаю, що це питання внутрішньофракційне. Я вважаю, що велика помилка з боку Діми чи консультантів, які з ним зараз працюють, що він виносить це питання у публічну сферу, в медіа. Ні, секретів ніяких немає», – зазначив президент.

Також, відповідаючи на питання, чи є в нього проблеми до роботи спікера, Володимир Зеленський наголосив:

«Для мене все дуже просто. З приводу роботи спікера, будь-кого. З приводу роботи голови комітету – будь-кого. З приводу голови обласної державної адміністрації – будь-кого. Для мене це, як меню, від партії «Слуга народу», яка є – вона напрацьована цим меню. Це наші обов’язки. Тому дуже просто: якщо ми боремося з олігархами – підпишіть закон, це дуже просто; якщо не підписуєте – шукайте іншу команду. Якщо ви вкладаєте своє життя в боротьбу з людьми, які робили все, аби ми не були єдиною країною. Якщо ви підтримуєте санкційну політику – я вважаю, підтримуєте. Якщо ви не хочете підтримувати, та чи інша особа, питання не в ньому… Та чи інша особа, якщо не підтримує позицію щодо боротьби з олігархами, якщо не підтримує позицію щодо санкційної політики до пана, наприклад, Медведчука, тощо. То я вважаю, що просто у цих людей інші політичні погляди. І це нормально – ми живемо у демократичній державі, але якщо вони інші, ніж у більше двохсот людей, інші ніж у 73%, які віддали голоси саме за ту програму – ми нічого іншого не робимо. Це нормально. Значить, ти живеш своїм особистим життям», – підкреслив голова держави.

Нагадаємо, що депутатська фракція “Слуга народу” зібрала більше за необхідні 150 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Про це зазначив нардеп від “Слуги народу” Олексій Устенко в коментарі “Інтерфакс-Україна”.

“На момент мого підписання було вже 160 підписів”, – наголосив він.