Ймовірність підготовки окупантами активних військових дій до Дня Незалежності українська сторона не спостерігала.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов під час брифінгу заявив, що підготовки сторони Росії загострення до Дня Незалежності наразі не зафіксували, хоча розслаблятися не можна: ситуація на окупованих територіях Донбасу залишається складною.

“Те, що стосується активних військових дій, я нічого сказати не можу. Ми зараз не спостерігаємо, що вони (окупанти) готуються до Дня Незалежності”, – сказав Олексій Данілов.

Також він назвав непростою ситуацію на території Донецької та Луганської областей, які окуповані Росією.
Натомість у 2020 році, за словами секретаря РНБО, було набагато простіше у питанні кількості обстрілів.

“На жаль, там (на території ОРДЛО ) сьогодні продовжують працювати снайперські групи, і продовжують інколи гинути наші хлопці”, – сказав Данілов.

Нагадаємо, також секретар РНБО висловився щодо санкцій проти каналу Фірташа. Він заявив, що це – окрема ситуація.

Відомо, що санкції РНБО, що наклали на олігарха, передбачають певні обмеження. Наприклад, він не може розпоряджатись акціями компаній, отримувати дивіденди тощо. Однак закрити галузь, яка перебуває під контролем Фірташа, неможливо.

Данілов зазначив, що РНБО слід з’ясувати, скільки у Фірташа є акцій каналу та чи є вони взагалі. Чиновник розповів, що деколи в оригіналах документів може бути зазначений не Фірташ, а інші офшорні компанії.

“Ми будемо розбиратись, скільки там акцій, чи є вони взагалі”, – сказав Данілов.

Нагадаємо, на початку липня Данілов не виключав, що “Інтер” можуть закрити. Однак для цього “потрібні докази”. Тоді чиновник теж акцентував на структурі власності каналу.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.