Журналісти показали, як у Києві працівники прокуратури святкували професійне свято. Біля Офісу генпрокурора та столичної прокуратури було помічено багато людей з подарунками.

Про це йдеться в публікації українського видання з назвою «На «дні» прокуратури. Як столичні прокурори відзначали професійне свято».

День працівників прокуратури святкували 1 грудня. Під час святкових заходів генпрокурор Андрій Костін закликав усіх працівників відповідних органів бути не просто вдячними українським захисникам, а підтримувати та допомагати їм усім необхідним.

«Кожен новий день у тилу – це життя наших воїнів на передовій. Пам’ятаймо наших полеглих захисників, серед яких семеро наших колег. Пам’ятаймо про нашу величезну відповідальність перед українським народом», – сказав Костін.

В Офісі генпрокурора вже запевнили, що за результатами службового розслідування будуть вжиті відповідні заходи.

У публікації зазначається, що журналісти були здивовані «нескінченною хвилею подарунків та пакетів» у День працівників прокуратури біля Офісу генпрокурора та прокуратури Києва.

Автори матеріалу зв’язалися із нардепом від забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя» Григорієм Мамкою та поцікавилися, чому він відвідував Офіс генпрокурора того дня.

«Запрошення на привітання, прийняття участі в заходах. День прокуратури, урочисті заходи були від комітету. Я приймав від комітету, як заступник голови комітету, участь в заходах щодо привітання до дня прокуратури», – розповів Мамка.

До слова, у жовтні повідомлялося про розкішне дводенне весілля з сотнями гостей, яке зіграли колишній прокурор і співробітниця ДБР наподалік від Львова.

«Варто зазначити, що в обох молодят батьки – не бідні люди, і проводити весілля у воєнний час не заборонено. Однак виникають питання про доречність настільки пишної церемонії та гулянь під час війни», – зауважили в українському виданні.