Порошенко думає як вписатися у святкування 30-річчя незалежності. Його команда поки придумала хід: молебень у Софії з подальшою поїздкою на Донбас, пише Телеграм-канал Таємниці депутата.

Націоналісти й соратники Порошенка з молодіжки ЄС повинні будуть пройти мітингом і створити картинку масовки для Прямого, 5-го з Еспресо.

Але поки технологи не розуміють, як підкріпити образ гетьмана, який руйнується завдяки зв’язкам з Медведчуком. У Порошенка велика проблема з головою, а у його команди з наявністю тверезих мізків.


Горковенко давно пробитий і комплексує через профнепридатність і непотрібність його ідіотизму в сучасному світі, Гринів просто старий, багатий і йому все байдуже, Сюмар любить пиляти бюджет й живе наступними виборами, а Медведєв застряг у 2019-му.

У нього все ще «армія, мова, віра», що провалила Порошенку всю кампанію. Стець щось гавкає про ідеї, але його не слухають. Один Березовець пропонує Порошенку з Джемілєвим обіграти Крим.

Кажуть, Петя не знає як загорнути, а Березовець просто пафосно говорить без сенсу. Радимо Петі привезти нашим прикордонникам кавунчиків. Хлопці хоч порегочуть зі старого маразматика.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський презентував план святкування Дня Незалежності країни.

Про це глава держави розповів на форумі «Україна 30».

Президент зазначив, що у межах відзначення 30-річчя незалежності України відбудеться понад 150 святкових заходів по всій країні.

Для участі у святкуванні прибудуть сотні іноземних гостей. Усього очікується близько 30 делегацій країн та міжнародних організацій.

Святкові заходи триватимуть з 22 до 24 серпня. У ці три дні всі події пройдуть під гаслом – «Ти у мене єдина».

Програма святкування:

22 серпня – вручення відзнаки «Національна легенда України»;
23 серпня – урочисте підняття синьо-жовтого прапору у географічному центрі України;
23 серпня – установчий саміт ініціативи Президента України «Кримська платформа»;
23 серпня – саміт перших леді та джентльменів «М’яка сила у новій реальності», який ініціює Олена Зеленська;
23 серпня – святковий концерт для лідерів держав у Національній опері України;
24 серпня – святковий парад Збройних Сил України;
24 серпня – концерт італійського співака Андреа Бочеллі;
24 серпня – на НСК «Олімпійський» розпочнеться святкове шоу «Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни», у якому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери та балету, а також симфонічний оркестр.