Політтехнолог Аббас Галлямов висловив свою думку, що у Російській Федерації відбувається повний розкол усередині правлячих осіб. Крім того, президент РФ Володимир Путін ще не вирішив, чи потрібно проводити вибори, а Патрушев пропонує натомість оголосити мобілізацію.

За його словами, якщо найкращий спосіб захисту — напад, то чому Генштабу ВСУ не провести диверсію за участю росіян, які воюють на боці України, дозволивши їм проникнути на територію РФ?

Після того, російський політолог назвав умови, за яких вибори в президенти РФ краще взагалі не проводити:

«РДК» з «Російським легіоном» досі вторгалися в кількості 100 або 200 чоловік і то систему на вуха поставили. Уявіть, що там вторгнуться 5 або 10 тис. Я виходжу з того, що Залужний легко може це організувати. не знайде 5 чи 10 тис. російськомовних українців з подвійним громадянством, які підпадають під те, що підпадає під визначення «РДК» з «Російського легіону»?

Зазначимо, що Аббас Галлямов назвав ті наслідки глави Кремля, які можуть стати для нього фатальними. Крім того, він охопив і диверсії, які цілком міг би організувати Генштаб ЗСУ:

«Тоді краще, щоб виборів не було на цей момент, бо, якщо це накладеться на вибори, я як політтехнолог кажу, вся виборча кампанія впаде. Ви ж розумієте, що таке передвиборча кампанія Путіна? Він розповідатиме про «велич Росії», як вона «встає з колін», а тут у цей момент у нього війська біжать і «РДК» настає.

Також аналітик Стокгольмського центру досліджень Східної Європи Андреас Умланд повідомив, що Останній рік свідчить про те, що, мабуть, скоро буде кінець цього режиму в Кремлі.

Тому що є втрата контролю. Це був бунт Євгена Пригожина, потім антисемітський виступ у Махачкалі. Зараз чутки про те, що нібито Путін уже мертвий і замість нього якийсь «Васильич» виконує цю функцію президента і де-факто Микола Патрушев керує країною.

«Не знаю, що там з Путіним сталося, але те, що є такі чутки, і те, що все це обговорюється в Москві, не в російській діаспорі десь у Литві, або в Польщі, або в Німеччині, вказує на те, що в цьому режимі щось не так… І якась там є напруга, і, швидше за все, ця напруга і довше розвиватиметься, і тоді можемо очікувати, що через рік, через два буде якась зміна.Я вже писав в інших виданнях, що, найімовірніше, не буде продовження путінізму без Путіна, а буде щось інше, і буде навіть така смута», — поінформував аналітик.

Нагадаємо, політолог повідомив, хто стане президентом РФ, якщо «Путін у холодильнику».

Він переконаний, що країною вже давно керує «колективний Путін». На його думку, це означає, що зміна «особи» на посаді президента РФ ні на що не вплине. Якщо на виборах у президенти переможе не Путін, то людина з іншим прізвищем, яка продовжить впроваджувати в життя політику тих сил, у руках яких зосереджена влада в Росії.

«Пєсков намагався сказати, що Путін — це не просто людина, що це якась ідеологія, що це система координат і система цінностей. Безвідносно до фізичної сутності, особливо це актуально у світлі всіх цих розмов про те, що справжній Путін давно в холодильнику. він і намагався сказати, що навіть якщо ви вважаєте, що Путін у холодильнику, то все одно буде, умовно кажучи, при владі «колективний Путін»», — пояснив, як варто трактувати слова Пєскова, Аббас Галлямов.

При цьому він також зазначив:

«Навіть якщо до влади прийде інша людина на прізвище Іванов, Петров, Сидоров, то це все одно буде той же путінізм, який був до цього. Ось що намагався сказати Пєсков. Насправді він лише висловив свої бажання, бажання свої та всього оточення Путіна для яких зрозуміло, що відхід Путіна — це катастрофа, як для оточення Гітлера відхід Гітлера став катастрофою і закінчився Нюрнберзьким трибуналом. Тому це їхнє пристрасне бажання, що нічого не повинно змінюватися».