Виборчим штабом лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка керує колишній народний депутат Олег Канівець. Кандидат в президенти уже здавна шукав посилення своєї команди, щоб отримати козирі для діалогу з іншими політичними гравцями.

Його призначили у середині жовтня, йдеться у статті "Української правди".

"Колись Канівець був головою фракції "Наша Україна" Львівської облради, згодом очолював фракцію "Батьківщина". 2012-го виграв вибори до Верховної Ради за мажоритарним округом у Львівській області та того ж року став членом партії Гриценка. Наразі Канівець намагається структурувати роботу у регіонах, адже з листопада починається перший етап зовнішньої реклами по всій країні", – йдеться у статті.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

А борди кандидата у президенти будуть виконані у синьо-жовтих тонах зі слоганом "Чесних більше".

Технолог виборчої кампанії Гриценка Віктор Котигоренко робитиме акцент на чесності та безкомпромісності свого клієнта.

Додамо, що раніше Гриценку мав допомагати колишній секретар президента Віктора Ющенка, нардеп Віктор Балога.

У вересні він виконував роль керівника виборчого штабу, збирав регіональні партійні організації, вів переговори з місцевими елітами та входив у ситуативну кімнату Гриценка.

У цій роботі Балога бачив для себе можливість повернення впливу на порядок денний не лише для Закарпаття, звідки він родом, а для всієї України. Тож для досягнення цілей нардеп бачив себе людиною, яка зможе посадити за один стіл переговорів Садового, Гриценка і навіть Вакарчука та про все домовитися.

"Я був би радий, щоб Садовий, Вакарчук, Гриценко стали єдиною командою і визначилися для себе, хто з них президент, хто – прем'єр, хто – спікер… Разом – це точно успіх. Окремо – це просто трата часу і коштів", – говорив в інтерв’ю колишній голова канцелярії Ющенка.

Але після заяви Садового про бажання піти на президентські вибори плани й сподівання розсипалися. За словами джерел, Балога перестав з’являтися в офісі Гриценка та не комунікує з його командою.

А у штабі лідера "Громадянської позиції", його відсторонення було рішенням самого кандидата в президенти, мовляв, через суперечливе минуле Балогу не сприймала партія.