Шоумен провів асоціацію між кандидатами і кіногероями.

Відомий український шоумен і зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий порівняв майбутніх президентських кандидатів з усім відомими мультиплікаційними героями. Своїми асоціаціями він поділився в інтерв'ю популярному виданню.

Таким чином, чинний президент України Петро Порошенко асоціюється у Кошового з Вінні Пухом, лідер Радикальної партії Олег Ляшко – з персонажами з мультфільму "Оггі та Кукарачі", фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук – з героїнею "Русалочки" Аріель, тому що вона співає, голова Верховної Ради Андрій Парубій – з хом'яком з мультика про хом'яка і ховраха (очевидно, мається на увазі "Пригоди Хоми")

Юлію Тимошенко – лідера партії "Батьківщина" – шоумен порівняв з господинею Тома з "Тома і Джеррі". "Пам'ятаєте, її показували тільки низ в тапках і фартуху", – зазначив зоря. А ось з приводу своїх асоціацій до Володимира Зеленського його друг сказав: "Принц, прекрасний Принц…Якщо серйозно, він швидше Джеррі – маленький, суєтний і добрий. Звичайно, іноді він з Джеррі перетворюється на Халка…".

Окрім того, Кошовий висловився про мовну проблему в Україні.

“Так я знаю українську мову. Питання не в мові, питання в людях, які придумали проблему. Я все життя розмовляв російською мовою, я прожив на Донбасі 15 років, я знаю українську мову практично досконально. А хтось раптом каже: “Кажеш по-російськи – валіза – вокзал – Росія”. Так збирайтеся і їдьте!

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

У мене український паспорт, я громадянин цієї країни, я патріот. І не важливо, якою мовою я говорю. Ось такі псевдопатріоти теж дратують. Так у нас половина уряду не знає української мови, говорять з якимось незрозумілим угорсько-болгарським акцентом”, – висловився Кошовий.

Зазначимо, що сам актор народився на Харківщині. Коли Євгену було шість років його родина переїхала в Алчевськ Луганської області.

Кошовий у 2000 році поступив до Луганського коледжу культури. У 2004 році актор приєднався до “Кварталу 95”, отримавши запрошення Володимира Зеленського.

Окрім того Кошовий згадав про неприємну ситуацію, яка сталася з ним недавно: "Ми зупинилися на заправці. Слідом зупинилася машина, вийшли кілька чортів і кажуть: "Ну шо, пацани, влаштуємо КВН?" Ми їм: "Давайте ви поїдете своєю дорогою, ми – своєю". І тут вони чомусь почали нас обганяти, притискати, тикати стовбуром у вікно. Типу хотіли сфотографуватися. Є люди, яких алкоголь просто вбиває".