Олександр Тупицький активно намагається повернутися до Конституційного Суду після того, як його усунули. Однак цього точно не відбудеться.

Заявив представник президента в КСУ Федір Веніславський.

За його словами, в відношенні Тупицького відкрито багато кримінальних проваджень, а тому немає підстав вважати, що він може повернутися в КСУ.

“Я переконаний, що Тупицький до Конституційного Суду точно не повернеться, незважаючи на будь-які сценарії, рішення Великої палати Верховного Суду. … Є 100% важелі впливу з боку президента України (щоб не допустити цього. – Ред.), – зазначив нардеп.

За словами представника президента в КС, Тупицький – одіозна особистість, яка, за рішенням Ради нацбезпеки і оборони, становить загрозу національній безпеці України. Зеленський знає, як не допустити такого людини до виконання важливих функцій в КСУ.

Нагадаємо, Олександру Тупицькому оголосили про підозру. Мовиться про надання неправдивих свідчень та підкуп свідка.

За інформацією слідчих, це сталося у 2018 році в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду втікача Віктора Татькова.

Свідка хотіли змусити дати неправдиві свідчення у справі Зуївського енергомеханічного заводу.

Володимир Зеленський наприкінці 2020 року відсторонив його з посади очільника Конституційного Суду.

У березні 2021 року він взагалі скасував указ Януковича про призначення Тупицького.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.