Рудик відзначила, що отримувала підтримку 90% делегатів з’їзду

Глава партії “Голос”, нардеп Кіра Рудик заявила, що на запланованому на 29 липня партійному з’їзді поставить перед делегатами питання, чи підтримують вони її. Про це Рудик повідомила виданню “Бабель” в інтерв’ю, яке було опубліковано 19 липня.

“Відносно питань про узурпацію. Коли Святослав Вакарчук вирішив, що хоче передати керівництво партією, він виніс це питання на з’їзд. І з’їзд підтримав мою кандидатуру.

У січні знову відбувся з’їзд, і я поставила питання про довіру голові партії. І знову я отримала більше 90% підтримки. У липні відбудеться з’їзд, і я на ньому готова поставити те ж питання.

І люди, які є представниками регіонів з усієї країни, будуть приймати рішення “, – сказала вона.

В ході подальшого спілкування з журналістом глава “Голоси” зазначила, що сама поставить таке питання до порядку денного з’їзду.

“Буде звіт голови партії про те, як партія розвивається, будуть присутні лідери думок, які приєдналися до партії на місцях і готові її будувати. Ми не залишимо без питання довіри до глави партії. Я сама поставлю це питання на голосування так само, як робила це в січні “, – пояснила Рудик.

Вона розповіла також, що делегати сесії розглянуть також зміни до статуту партії.

“Політрада розглядає останню версію, яку ми напрацювали. І у нас напевно будуть питання, що стосуються концептуальних речей: масова ми партія, тобто чи хочемо ми, щоб у партії було 100 тис. Осіб, або ми та партія, де якість членів осередку важливіше, ніж їх кількість, тобто щоб у нас була партія на тисячу чоловік, але де всі всіх знають “, – підкреслила Рудик.

За словами голови партії, вона не буде виносити питання про виключення з партії опозиційних народних депутатів.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.