Підстав для визнання незаконними рішень РНБО немає, – Веніславський

В Україні тривають юридичні дискусії, чи можуть рішення, які зараз ухвалює Рада нацбезпеки та оборони, у майбутньому оскаржуватись. Однак у Комітеті з національної безпеки та оборони переконують, що для цього немає підстав.

“Усі санкції та рішення РНБО є законними на 100%.”

Таку думку в інтерв’ю програми “Перші особи” на 24 каналі висловив член парламентського комітету з національної безпеки та оборони Федір Веніславський.

Чи законні рішення РНБО

Він наголосив, що президент не має права скасовувати укази свого попередника, аналогічні правила діють й для Верховної Ради. Однак щодо рішень РНБО – президент не вирішує вводити їх у дію чи ні. Це його конституційний обов’язок.

Тут 100% все буде в рамках закону. Я, як фахівець в галузі права, не бачу підстав, щоб сказати, що рішення РНБО і указ президента, яким введено його в дію щодо конкретних олігархів, не відповідатиме закону,

– наголосив Веніславський.

“Тут у мене достатньо оптимістичні передбачення, що підстав для визнання незаконними таких рішень РНБО немає”, – додав політик.

Як зауважив Веніславський, рішення РНБО – це рішення колегіального координаційного органу. Президент не може не підписати указ, якщо рішення приймається голосуванням. Матеріали, зібрані СБУ або Кабміном, вивчили усі члени РНБО.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.