Друга річниця вторгнення російської армії в Україну не привернула увагу федеральних телеканалів та не стала основною темою їхніх випусків. Видно, що найбільші федеральні канали Кремля ніби втратили інтерес до цих подій. На «Росії 1» та «Першому каналі» в анонсах підсумкових випусків не було згадок про річницю, а всередині випусків також відсутні були сюжети, присвячені цій події. 

Можливо, відмова федеральних телеканалів від висвітлення другої річниці війни в Україні є реакцією на зміни у громадській думці та зростання кількості прихильників ідеї завершення війни.

У підсумкові випуски новин на телеканалі «Росія 1» і «Першому каналі» увійшли сюжети про поїздку Шойгу на фронт, де він нагороджував учасників захоплення Авдіївки, були сюжети про нові американські санкції, «Іграх майбутнього» в Казані, смерті голови Верховного суду РФ, сутичках фермерів з поліцією на сільгоспвиставці у Парижі.

Єдина згадка про річницю війни вийшла в авторському коментарі Леонтьєва у рубриці «Однак», який був показаний на 13-й хвилині програми «Час». На «НТВ» замість вечірнього випуску новин у суботу виходить програма «Центральне телебачення». Однак у денні випуски програми «Сьогодні» також не потрапили згадки про річницю початку вторгнення в Україну.

Завершення війни стало головним очікуванням росіян від президентських виборів, свідчать дані опитування січневого соціологічної служби Russian Field.

За даними проекту, першочерговим завданням обраного у березні президента «завершення СВО» назвали 26,4% опитаних росіян. За даними «Левада-Центру», початок мирних переговорів підтримує більше половини росіян.