Новопризначений прес-секретар глави держави Сергій Никифоров вважає, що Офісу президента не доведеться “виходити з реакцією” до журналістів після появи на полицях книгарень книжки Юлії Мендель “Кожен із нас – президент”.

Про це він розповів під час свого першого брифінгу в ОП 9 липня.

Він пояснив, що Мендель натякнула на відсутність викривальних політичних тем у мемуарах, про що раніше заявляла під час анонсу.

“Якраз сьогодні бачив інтерв’ю Юлії Мендель одному з телеканалів, в якому вона зізналася, що там (у мемуарах – ред.) скандалів очікувати не варто, тому що вона поважає свої певні зобов’язання перед людьми, з якими працювала, і що інсайдів не буде. Тому я вважаю, що нам нічого коментувати не доведеться. Все ж таки, давайте дочекаємося, поки книга вийде. І що там буде написано. Якщо це стосуватиметься якогось фактажу, то тоді вже будемо виходити до вас з реакцією”, – відповів Никифоров.

У той же час, відповідаючи на питання, замовив він в касах анонсовану Мендель книгу “Кожен з нас Президент”, Никифоров сказав, що не замовив і не читатиме її через брак часу на новій посаді.

“Я думаю, я не буду читати. У мене зараз трохи мало часу в зв’язку з тим, що мені треба зрозуміти величезний обсяг інформації. Тому на книгу пані Юлії зараз точно часу не буде”, – сказав він.

Також Сергій Никифоров зазначив, що як журналіст не співпрацював зі своєю попередницею Юлією Мендель і не має до неї жодних зауважень.

“Особисто я як журналіст не стикався, не співпрацював з пані Юлією (екс-прес-секретарем Президента Юлією Мендель – ред.). У мене до неї ніяких зауважень немає. Те, що у неї можливо були якісь публічні – не називатимемо їх скандалами, – я спробую їх не повторювати “, – зазначив Нікіфоров.