Жінка – колишня вчителька російської мови і літератури

Мережу вразив вчинок матері українського моряка Андрія Оприська, якого незаконно утримують в Росії, вона відмовилась писати синові російською.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на допис у Facebook українського журналіста Романа Цимбалюка.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Від журналістів львівскої газети “Високий замок” Цимбалюк дізнався цікаве про матір моряка.

“Його самотня мама живе у селі у Львівській області. Так ось місцева влада надала її допомогу: купили телевізор, супутникову антену, сучасний телефон, індивідуальне опалення і встановити пластикові вікна у сільській хаті. Люди постійно провідують і підтримують. Парадокс в тому, що мама Андрія Оприска – Ольга Василівна колишня вчителька російської мови і літератури. Листа синові російською мовою писати категорично відмовилася”, – написав журналіст.

Варто зазначити, що Московський міський суд не задовольнив апеляції захисників і залишив під вартою чотирьох полонених українських моряків.

"Апеляційна інстанція Московського міського суду розглянула апеляційні скарги першої четвірки військовополонених моряків. Їх доставили в суд. За клопотаннями слідства засідання проходило в закритому режимі. Суд відмовився додати копію резолюції ПАРЄ, які заявили наші адвокати, і відмовив в задоволені скарг. Ми розуміємо, що таке рішення буде, але це необхідно для обговорення, це необхідна частина процедур для подальшого звернення в Європейський суд. Після отримання сьогоднішнього судового рішення вже не буде перепон для того, щоб подавати індивідуальну скаргу в Європейський суд з прав людини", – розповів адвоказ Полозов.

Нащодавно розглянули апеляції щодо старшого матроса та мічмана буксира "Яни Капу" Володимира Терещенка та Андрія Шевченка, капітан-лейтенанта катера "Нікополь" Сергія Попова та старшого матроса катера "Бердянськ" Богдана Головаша. Вони за ухвалою Лефортовського суду, мають перебувати за ґратами до 26 квітня.

Користувачі мереж, підтримують полонених моряків і зазначають, що Україна буде боротись за них до кінця, адже скоро хлопці будуть вдома, правда за нами!