Зеленський ефективно відстоює українську позицію у протистоянні РФ, запевняє депутатка від «Слуги народу»

За два роки президент Володимир Зеленський проявив себе як сильний політик, здатний ефективно протистояти агресії РФ.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявила народний депутат від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук.

«Президент Зеленський ефективно відстоює українську позицію у протистоянні РФ. Він президент миру. Він робить усе, аби мир був, наближався до нас і став очевидним фактом», – сказала Верещук.

Також вона відзначила прагнення президента до євроатлантичного союзу.

«Ні в кого не буде аргументу проти, коли я скажу, що президент відстоює наш євроатлантичний напрямок, наш зовнішній шлях», – наголосила Верещук

Також варто додати, що у ході пресконференції з нагоди другої річниці Зеленський назвав свої головні пріоритети: країна без олігархів, без війни і беззаконня.

«Ми будуємо країну без олігархів. Я думаю, ви вже відчуваєте перші наші кроки. Країна – для 40 мільйонів, а не для сотні Forbes. Де держава допомагатиме бізнесу, а не бізнес житиме за рахунок держави. Країна, яка самостійно захищає свій суверенітет і сама проводить свою санкційну політику: проти контрабандистів, пропагандистів, злодіїв в законі спиртовиків тощо… Будуємо країну, де поважають закон», – зазначив Зеленський.

Він додав, що пріорітетом влади є судова реформа. Також Зеленський підкреслив, що іншим пріорітетом є підвищення зарплат українців.

Водночас він наголосив, що його команда «будує країну без війни» та додав, що в цьому покладається на українську армію.