Російська армія не може прорвати лінії оборони ЗСУ на Донбасі. Наступ на цьому напрямку безглуздий.

З такою заявою виступив російський диверсант, полковник ФСБ РФ у відставці Ігор Стрєлков (Гіркін), який вважається неофіційним спікером “партії війни” у навколокремлівських елітах. 

Він констатував, що за півтора місяці російський “великий наступ” на Донбасі не досягнув жодних успіхів. По суті, він уже захлинулся.

“Наступ йде не тому, що він досягне якихось успіхів. Упевнений, що наявними силами навіть Слов’янськ не візьмуть, бо він дуже сильно укріплений… Там укріплення будувалися 8 років. Там Карачун, Краматорськ… Це величезна агломерація, яку треба штурмувати всю одразу… Упевнений, що зараз сил на це Російська Федерація тупо не має”, – заявив Стрєлков.

Він вважає, що ЗС РФ зображують на Донбасі наступ не для того, щоб просунутися вперед, а щоб не дати українській армії перехопити ініціативу.

“Наступ заради наступу. Вже всім ясно, що розгромити у ході цього наступу донецьке угруповання противника не вийде. А іншого сенсу наступати там взагалі немає!” – поскаржився Стрєлков.

Він вважає, що ЗС РФ варто згортати наступ на Донбасі та переключитися на інші напрямки, де оборона ЗСУ не така потужна та є хоч якісь шанси на просування. Таким, на його думку, є Ніколаєв. 

Раніше Стрєлков вибухнув критикою на адресу міністра оборони РФ Шойгу, який програє війну Україні. Стрєлков нагадав, що міністр оборони РФ влаштовує виставки фігурок, вирізаних ним із дерева. Терорист вважає, що Сергій Шойгу більше часу витрачає на вирізування фігурок, ніж на управління армією, і якщо робить десятки екземплярів, то прокидається щоранку і працює як Мікеланджело.

“Він же дурень, він не розуміє”, – наголосив військовий злочинець.

Ігор Стрєлков розповів таке, коли Сергію Шойгу в Криму запропонували великий контракт на постачання військового обладнання, то він навіть не ознайомився з умовами, але відразу запитав: чи має ділянку біля моря. Крім того, він заявив, що російське командування використовує піхоту з Донбасу як гарматне м’ясо, не рахуючи втрати. За його словами, 70% піхоти “ЛДНР” вже вибито ЗСУ.