Очільник парламентської монобільшості Давид Арахамія образливо висловився на адресу лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко через її позицію щодо законопроекту про розпродажу землі. А також зажадав “штрафу” за образу спікера Дмитра Разумкова.

Про це Арахамія сказав журналістам у кулуарах Ради.

Так, Арахамія заявив, що нардепи від партії Тимошенко – «маленькі комахи», які «багато дзижчить» і ні на що не впливають.

“Слуга народу” заявив, що Тимошенко повинна сплатити за зламаний мікрофон Разумкова в десятикратному розмірі, з огляду на “мораль”. При цьому зазначив, що до Регламентного комітету заяву подавати не буде, адже переконаний, що Тимошенко це і так зробить. Інакше, вважає нардеп, політик з “неіснуючим” рейтингом “сама себе доб’є”.

Раніше народний депутат України Михайло Цимбалюк (фракція «Батьківщина») вибачився перед головою Верховної Ради Дмитром Разумковим за ситуацію, яка сталася напередодні у парламенті за участі колег з його фракції.

Виступаючи з трибуни, Цимбалюк заявив, що в парламенті має бути довіра один до одного. «До речі, блокування трибуни — це парламентський метод вираження своєї позиції меншістю… Але без переступання межі», – зауважив він.