Чиновників, які упродовж багатьох років гальмували розвиток оборонної галузі та провалили підготовку України до можливого широкомасштабного наступу Російської Федерації, слід мoбілізувати та направити на передову.

Таку думку висловила ветеранка російсько-української війни, керівниця волонтерського проєкту Victory Drones благодійного фонду Dignitas та директорка Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська в інтервʼю для українського медіа.

«Чому одні повинні вмирати, а інші можуть сидіти на якійсь державній пенсії і вдавати, наче вони великі стратеги? Вони повинні понести відповідальність. Чому не сформувати з цих людей бригаду? Чому вони знаходяться в касті недоторканих, яких не призивають на жодну війну за жодних обставин? Ці люди мають піти на фронт і розділяти так само небезпеку. Хай відчують на собі, що таке воювати без дронів, що таке, коли на тебе летить сотні російських FPV, а ти не можеш нічим захиститися», — розповідає ветеранка російсько-української війни.

Нагадаємо, раніше питання щодо мобілізації депутатів підіймав заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін, він також зазначив, що наразі вже створюється відповідний підрозділ.

«Річ у тому, що мене трохи дратує те, що ці люди намагаються створити образ, який асоціює їх з тим, до чого вони взагалі не мають стосунку. Все це носіння ними форми, розмови про армію, про фронт, про якісь такі мілітарні речі… Мало того, що я їх вважаю в цілому не дуже розумними людьми, і в мене запитання більше не до них, а до українців, які їх вибрали, це факт. Якщо дійсно вони це хочуть бути долученими, то, будь ласка, я навіть готовий до нас у бригаду їх узяти.», — розповідає Жорін.