Голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай вважає, що Росія спробує швидко анексувати Луганську та Донецьку області, щоб спробувати запобігти контрнаступу України. Про це він сказав у інтерв’ю LB.ua.

Які у них плани? Вони виходять на адміністративний кордон Луганської області чи Донецької області, одразу проводять псевдореферендум, ухвалюють рішення про входження цих територій до Російської Федерації, а далі, коли вже Україна проводитиме контрнаступ і звільнятиме території, Путін просто оголосить, що Україна пішла війною проти Росії, тому оголошується повна мобілізація, – спрогнозував Гайдай.

У 2014 році Росія не пішла на цей крок, оскільки в України не було достатньо військової сили, щоб відвоювати свої території, але зараз ситуація інша.

За наявності достатньої кількості потужної західної зброї Збройні Сили України цілком здатні на деокупацію, заявив Гайдай.

Додамо, Сергій Гайдай зазначив, що російські окупанти використовують авіацію, але стоять на місці, втрачають чергові склади з боєприпасами. Голова Луганської ОВА наголосив: “друга армія світу” декілька разів бігла з Білогорівки. Про це він повідомляє у Telegram.

Окупанти використовують авіацію, але стоять на місці, втрачають чергові склади з боєприпасами. Протягом багатьох десятиріч армія ворога ніде не зазнавала таких вагомих втрат, як на Луганщині. У них є все і в достатній кількості. Але наші бійці завдають росіянам чисельних втрат, багато ворогів повертаються додому і “вмирають від природних причин”. “Друга армія світу” декілька разів бігла з Білогорівки, не знала що робити під Золотарівкою, – мовиться в повідомленні.

“В бій вже кинуті завзяті “ждуни” із Рубіжного та Сєвєродонецька. Вони знищують села області, де, можливо, мешкають їхні родичі. Але це те, чого вони хотіли, на жаль. За ніч із 10 на 11 липня росіяни завдали п’ять ракетних ударів та чотири масованих артилерійських обстріли по населених пунктах на межі Луганщини і Донеччини”, – написав голова Луганської ОВА.

Повідомлення про втрату окупантами чергових складів із боєприпасами надходять щодня. Останнє – із Луганська. Постачання боєкомплектів на позиції в них порушено, однак ці втрати ще не досягли критичної межі – запасів в росіян забагато, – підсумував голова Луганської ОВА.