Разумков заявив, що вирішує це питання зовсім не парламент

Війну на Донбасі не вдасться завершити швидко. Про це в інтерв’ю “НВ” заявив голова партії “Слуга народу”, можливий спікер парламенту Дмитро Разумков.

“Звичайно, від нас будуть хотіти швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що швидко закінчити її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який має пройти вся країна, всі ми разом”, – зазначив Разумков.

Говорячи про порядок денний майбутнього парламенту в перші місяці його роботи і пріоритетних законопроектах, він зазначив, що країна зараз в такій ситуації, що будь-який сектор є пріоритетним.

На прохання журналіста конкретизувати, які непопулярні питання новообрані депутати готові вирішувати в першу чергу, голова партії назвав ринок землі.

“Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його рішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам в плюс”, – сказав Разумков, однак відмовився говорити про конкретні законопроекти “до закінчення їх аналізу і початку слухань “.