Український олігарх Ігор Коломойський, який повернувся в Україну 16 травня, заявив, що його не запрошували на церемонію інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Про це бізнесмен розповів в інтерв'ю "Схемам".

"Нас тільки сьогодні прийняли. Я не знаю – може на коктейль, на цю світську частину – може, прийду. А на офіційну – що мені там робити? Ляскати в долоні, куди йти, куди проходити – я ніколи не був на подібних заходах" , – розповів Коломойський.

При цьому він повідомив, що його не запрошували на офіційну частину церемонії у Верховній Раді.

"Мене не запрошували, по-перше. А по-друге, я не розумію, як це виглядає. І які складності там – дрес-код, метелики, краватки – це складно. Але ми люди більш вільні, спокійні – ми з покоління" зе ". Хоча нам років на 20 більше", – підсумував бізнесмен.

Окрім того, гор Коломойський вважає, що можливе розслідування ФБР проти нього нічим не завершиться. Про можливе розслідування ФБР проти українського олігарха повідомляло видання The Daily Beast з посиланням на 3 джерела.

«Може якесь розслідування і ведеться, напевно. І воно буде проведене, і нічим не завершиться, як завжди. Те, що стосується мене. Бо я нічого протизаконного на території США, чи ЄС, чи України не скоїв. І ви всі це добре знаєте. А все решта — це політичні маніпуляції», — наголосив олігарх.

«Ось Фірташ сидить там у Відні з політично мотивованим обвинуваченням — і нічим це не завершується. Нормально там почувається. Але теж дуже хоче повернутися в Україну.

Ось його обвинуватили — і він на 5 років випав із української політичної, економічної і бізнес-тусовки. Але ж ми знаємо, хто за цим стоїть, що за цим стоїть — уже все стало відомо. Свого часу по телевізору, я думаю, всі все покажуть — хто за цим стояв", — додав Коломойський.

Також, Коломойський підняв питання, яке стосувалось Ахметова, він зазначив, що енергоринок, з 1 червня контролюватиме саме Ахметов, ціни будуть вдвічі- втричі дорожчими, а звинувачуватимуть Зеленського. Хоча це теперішня влада, допустила та створила таку ситуацію на законодавчому рівні. Тому по – суті, Ахметов вставлятиме палки в колеса Зеленському, як і решта депутатів які роблять це зараз.

Окрім того, Ігор Коломойський заявив, що планує прожити в Україні найближчі п'ять років

Син українського олігарха займається баскетболом.

"Я вирішив найближчі п'ять років прожити в Україні. Тому що я сподіваюся на верховенство права в країні.

Я приїхав сюди і планую тут перебувати в зв'язку з сімейними обставинами. У мене син планує підписати контракт з баскетбольним клубом України", – сказав Коломойський.