Військовий експерт Олег Жданов в одному з інтерв’ю припустив, що держава-терористка Росія може вкотре готувати масований ракетний удар на 24 серпня.

Крім того, Жданов пояснив, що зменшення інтенсивності ракетних ударів окупантів по Україні, яке зараз спостерігається, може свідчити про підготовку Росії саме до Дня Незалежності України.

Військовий експерт також нагадав, що напередодні, 23 серпня, святкується ще День Державного Прапора України. Тому він припустив, що ракетні удари росіяни можуть розтягнутися в часі, починаючи від 23 до 25 серпня, а може бути й один – 24 серпня.

“Окупанти розуміють, що 24 серпня – це буде День Незалежності України. 23 серпня ми ще святкуємо День Державного Прапора України. Я думаю, вони просто накопичують ту кількість ракет для того, щоб завдати, максимально по можливості, масований ракетний удар по нашій території. Можливо, буде декілька (ракетних ударів – ред.), які вони розтягнуть в часі. Вони так просто це не залишать. І це затишшя, я думаю, перед бурею” , – зазначив він.

Нагадаємо, раніше секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов також повідомляв про підготовку Росією провокацій до Дня Незалежності та проти Зеленського.

“Вони (росіяни) цим займаються постійно. Ми багато проходимо таких речей, працюємо на випередження. Також ми маємо інформацію про плани противника майже в усіх напрямках”, – розповів посадовець.

Водночас секретар РНБО також запевнив, що фахівці постійно працюють над тим, аби дізнаватися про плани ворога та давати йому гідну відсіч.