Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю Дмитру Гордону заявив, що для нього має особливу вагу питання довіри зі сторони Володимира Зеленського.

“Дуже важливо мати довіру з боку президента, тому що ти з людиною щодня працюєш. У нього повноваження, які йому дали люди. Я можу в деяких випадках злитися або не погоджуватися, а потім я навіть Володимиру Олександровичу кажу: “Послухайте, зрештою, за вас проголосувало 75 чи 73 – скільки там відсотків? 73%? Ви маєте право на таку позицію”. Він відповідає: “Так”. Я кажу: “Тому я підкоряюся. Але ви мусите чути й інший погляд”, – розповів Аваков.

Він наголошує, що у Зеленського є звичка вислуховувати обидві сторони перед прийняттям рішення.

“Він не завжди одразу ухвалює рішення – і це правильно, тому що це великовагові рішення. Як у випадку із санкціями. Але дуже важливо, що є такий конструктивний механізм. Без цього важко працювати”, – заявив міністр.

Аваков відмітив, що його зустрічі з президентом мають місце кілька раз на тиждень.

На завершення, Гордон спробував з’ясувати у міністра чи підтримує він президента, у тих питаннях, стосовно яких тривають дискусії.

“Ми часто ведемо дискусії на майже повний перелік питань. І це є запорукою того, що буде ситуація якось виважено розвиватися. Я не можу сказати, що я готовий підтримати всі рішення, які він ухвалює. Він каже: “Ну, тут ваша позиція зрозуміла”. Ну, можливо, так і треба: щоб був баланс думок, щоб ми могли тут рухатися якось уперед поступально… Але у всіх головних рішеннях, які ухвалює Зеленський, – мені це підходить. тому що якби він ухвалював рішення, які несумісні з моїм внутрішнім світом, я б сказав: “Вибачте, я пішов у відставку”. А ті деталі, про які ми сперечаємося або які породжують дискусії, а потім він ухвалює рішення, – це допустима процедура плюралізму”, – зазначив міністр.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.