На єдиній зустрічі зі Володимиром Зеленським я запропонував йому список кандидатів на ключові посади, і він вибрав із нього Івана Апаршина. Про це в ефірі програми на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. 

На запитання про те, чому політик відрядив свого друга Івана Апаршина до команди Зеленського, пан Гриценко розповів, що на єдиній зустрічі з кандидатом у президенти показав йому свій список кандидатів на ключові посади, щоб допомогти йому з кадрами у разі обрання. 

«Я розумів, що в нього є реальний шанс перемогти і так само, що в нього нема кадрового потенціалу для того, щоб перекрити ключові напрями. І я абсолютно прозоро й чесно запропонував п’ятірку кандидатів, яких у разі обрання призначив би на посади міністра оборони, голови СБУ, міністра закордонних справ, голови НБУ», – зазначив Гриценко. 

За його словами, Зеленський запросив одного з кандидатів Івана Апаршина для того, щоб той консультував його у сфері безпеки й оборони. Він додав, що в таких складних умовах це важливо, незалежно від того, чи були вони конкурентами. «Успіх Зеленського – це наш спільний успіх. Якщо Апаршин може допомогти чи хтось інший, то нехай допоможе», – прокоментував гість програми. В мережі такий жест уже охрестили "пожертвою", заради спільної справи.

Окрім того, «Слуга народу» точно пройде до парламенту – 73% підтримки на президентських виборах все ж конвертуються, хоч і меншим числом, на парламентських.

Це зауважив  Анатолій Гриценко

В політика запитали, чи не боїться Анатолій Гриценко конкуренції у вигляді багатьох нових політичних сил, які планують балотуватися до парламенту. А також поцікавився, з ким готова співпрацювати і будувати коаліцію «Громадянська позиція» в разі проходження до парламенту.

«Я думаю, що «Слуга народу» точно пройде до парламенту, оскільки це партія, якої ще не бачили. Уособленням цієї сили є Володимир Зеленський, а тому чи будуть строкові, чи дострокові вибори – 73% підтримки на президентських виборах все ж конвертуються, хоч і меншим числом, на парламентських», – вважає пан Гриценко.

Лідер політичної сили підтвердив, що до парламенту можуть пройти багато нових партій і політиків. А відтак, із ким із них співпрацювати, можна буде вирішити тільки після розуміння їхньої позиції.

«Перший фактор, який вплине на можливе утворення коаліції чи перехід в опозицію, – це власне сам склад парламенту. Другий фактор – як діятиме новобрана президентська команда. Якщо вона буде приймати непопулістичні рішення в інтересах країни, якщо не змінить проєвропейський вектор держави, тоді абсолютно можливе створення коаліції зі «Слугою народу» та іншими політичними силами», – зауважив Анатолій Гриценко.