Перший президент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук переніс складну операцію на серці і зараз проходить реабілітацію. Він не братиме участі в переговорах ТКГ до кінця поточного року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова спікера української делегації в ТКГ Олексія Арестовича в ефірі “Україна 24”.

“Леонід Макарович переніс складну операцію на серці, яка була вдалою. Але його реабілітація буде дуже довгою, тому що людині 86 років”, – сказав Арестович.

За його словами, перший президент України проходить реабілітацію в Німеччині. Вона проходить успішно, але повільно.

“Тому до кінця року (переговори буде вести – ред.) Олександр Мережко, заступник голови (української – ред.) делегації”, – додав він.

Нагадаємо, перший президент України і глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук наприкінці червня переніс операцію на серці. Зараз він знаходиться на апараті штучного дихання.

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі знаходився в реанімації і був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Раніше віцепрем’єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков спростував чутки про можливу заміну глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука.