У зв’язку зі станом здоров’я екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, консиліум грузинських лікарів рекомендував госпіталізувати арештованого, який перебуває у в’язниці Руставі. 

Про це повідомляє “Грузія Online”.

Один з членів лікарського консиліуму Зураб Пагава повідомив журналістам таку інформацію. За його словами, лікарі рекомендують покласти Саакашвілі в клініку для інтенсивного нагляду.

“Ми поставили питання про т.зв. профілактичну госпіталізацію і зараз його розглядають. Все обговорили, дали рекомендацію. Це не термінова госпіталізація, але, оскільки ймовірність ускладнень висока, щоб перестрахуватися, ми рекомендували його госпіталізувати. Це не питання годин, але має відбутися найближчим часом”, – сказав Пагава.

Нагадаємо, на вихідних лікар Саакашвілі заявив, що арештований екс-президент Грузії погодився на медогляд і прийняття ліків.

“Востаннє я бачився з Саакашвілі у в’язниці 4-5 днів тому. З тих пір його стан ще більш погіршився, але мабуть у нього дуже сильний організм. Саакашвілі згоден на проведення консиліуму лікарів, згоден на тести, згоден на прийняття ліків”, – сказав Кіпшидзе.

Поки що Саакашвілі продовжує пити тільки воду і чай, – повідомляє РБК-Україна.

“Поки немає необхідності переведення його у зв’язку з триваючим голодуванням в лікарню, але, на жаль, цей момент настане”, – сказав лікар.

Відомо, що Саакашвілі, затриманий в Грузії 1 жовтня, відмовляється від їжі на знак протесту. На десятий день голодування адвокати заявили про погіршення стану ув’язненого. У відповідь МОЗ країни скликало групу лікарів, яка повинна зайнятися моніторингом здоров’я експрезидента.

15 жовтня, за повідомленнями, відбулося перше засідання консиліуму – учасники обговорили результати обстежень і аналізів, отриманих невдовзі після поміщення Саакашвілі до в’язниці.