Катастрофа на фронті! Гинуть сотнями – вже в Донецьку: це таки сталось. Гайдай добив – переможемо! | Корупція Інфо

Катастрофа на фронті! Гинуть сотнями – вже в Донецьку: це таки сталось. Гайдай добив – переможемо!

Українські військові продовжують порушувати логістичне забезпечення російських військ у Луганській області, унаслідок чого кількість обстрілів зменшилася.

Про це заявив у Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

“Незважаючи на всі зусилля ворога створити сприятливі умови для посилення наступу на окремих напрямках, українські війська продовжують порушувати логістичне забезпечення противника. Ви бачите, що в окупованих містах і селах Луганщини все частіше трапляються неприємні для росіян несподіванки”, – ідеться в повідомленні.

За словами Гайдая, приклади останніх днів – Лисичанськ, Попасна і населені пункти, які російські війська захопили 2014 року.

“Завдяки нашим артилеристам і людям, яким за декілька місяців набрид “русский мир”, удалося порушити наступальні плани рашистів і значно зменшити кількість обстрілів”, – заявив він.

Голова ОВА повідомив, що за минулу ніч окупанти здійснили шість артилерійських обстрілів і чотири мінометні, завдали ракетного удару, намагалися вразити позиції українських військових із танків, двічі застосовували авіацію.

Також військовий експерт та аналітик Петро Черник заявив, що перелом у війні з Росією може настати уже в середині осені 2022 року, коли Україна отримає військову допомогу з ленд-лізу.

“Великих сил, щоб здійснювати повноцінні контрнаступальні операції з проривом до 10-15 км, противник не має. Але є стара східна військова мудрість: війна – шлях обману. І створення враження, що в одному місці концентруються війська, а в іншому може статися справжній удар – це основа основ будь-якого оперативного військового мистецтва”, – пояснив експерт, відповідаючи на питання про те, як ЗСУ на сході скористатися перекиданням військ РФ на південь.

Він переконаний, що східний плацдарм для окупантів більш пріоритетний. Вони оголосили визнання так званих ЛДНР, а значить вийти на адміністративні кордони Донецької області їм необхідно до початку сезону дощів, який не дозволить рухатися важкій техніці. Отже, замикати ці межі – їхнє стратегічне завдання.

“Згадаймо, що найбільші їхні успіхи – Сєвєродонецьк та Лисичанськ – були понад місяць тому. Далі вони суттєво просунутися не змогли. Якість українського опору зростає з кожним днем дедалі більше. На мою думку, переломний момент може настати тоді, коли ми матимемо хорошу якісну авіацію. Її ми можемо отримати за ленд-лізом десь на середину осені”, – сказав Черник.

Окрім цього, не зусиллями ЗСУ єдиними. Попри всі намагання зменшити кількість померлих внаслідок поранень та травм, росіянам зробити це не вдається. Левова частка “трьохсотих” перетворюється на “хороших” росіян у медичних закладах.

За даними українських спецслужб, у лікарнях окупованих частин Донеччини та Луганщини досі залишаються неймовірні показники смертності серед російських солдатів та офіцерів. Масово вмирають там і бойовики так званих “ДНР” та “ЛНР”, а також мобілізовані на Донбасі, яким взагалі пощастило опинитися у медичному закладі.

Всі сподівання командування на те, що ситуацію виправить приїзд медиків з російської глибинки, адже місцевий персонал не міг впоратися із величезним потоком “трьохсотих”. Однак фельдшери, лікарі та медсестри ніяк не покращили окупантам статистику. Питання рятування життів російським військовим є дуже гострою для всього загарбницького командування. Адже якби путінські солдати виживали після легких поранень, кількість боєздатної орди була б більшою.

Однак через геть неадекватне реагування, відсутність притомних аптечок та помилки при наданні домедичної допомоги подекуди навіть легкі поранення кінцівки призводять до необхідності ампутації. Крім того, росіяни повільно помирають від больового шоку, крововтрат, запалень та інших факторів. Бо у лікарнях на окупованих Донеччині та Луганщині банально не вистачає найнеобхідніших медичних препаратів.

Постачанням геть всього у лікарні Донбасу займається виключно росія, яка сама відчуває шалений дефіцит медичних розхідників. Країна-агресорка фізично не може закрити всі фронтові потреби росіян. Через таку ситуацію нерідко хірурги оперують путінських ординців “на живу”, використовуючи старий дідівський спосіб знеболювання – 200 грамів горілки. Але навіть потрапляння до операційного столу (що стається далеко не з кожним окупантом) не є гарантією успішного виживання та відновлення. Через недогляд за травмованими та непрофесіоналізм з боку медиків загарбники помирають як мухи.

Наприклад, на початку серпня на Луганщині бійці ЗСУ настільки влучно вдарили по позиціях ординців, що 41 окупант “затрьохсотився”. Через три дні кожен із цих поранених відправився на концерт кобзона. Тож не лише ЗСУ нищать окупантів, їх донищують у лікарнях через халатність власного ж командування. Простий факт – росіян кидають на м’ясо, по-іншому і не скажеш.
Статті по темі