Президент України Володимир Зеленський, заявив, якщо він піде на другий термін, то буде поза конкуренцією. Зокрема, не вважає суперником і чинного мера Києва Віталія Кличка.

Він наголосив, що Кличко – знана у світі особистість. Втім, у цього нього є свої проблеми всередині столиці.

Разом із тим, у глави держави є й інші суперники. Є й низка проблем, які він хоче змінити.

“У мене немає жодного конкурента. Мої конкуренти – це інфраструктура, війна, бідні люди. Якщо я це не зміню – це найголовніші мої конкуренти”, – заявив Зеленський.

За його словами, у Зеленського немає з Кличком якихось стосунків. Президент також наголосив, що йому хочеться бачити столицю іншою, ніж вона є зараз у контексті доріг. Інфраструктура Києва “просіла” – так було завжди, не лише в Києві, а й в інших містах, “де були більш-менш серйозні мери”.

“У таких містах дороги були, хоч із “ямочним” ремонтом, але вони були, а поза межами міст доріг в Україні не було – і це правда”, – підтвердив Зеленський.

Зараз, на його думку, відбувається навпаки – працює програма “Велике будівництво”. Однак щодо Києва, у правильному обсязі ніхто не розбудовує інфраструктуру.

“Укравтодор” звертався до “Київавтодору” з проханням передати нам усі центральні дороги й найголовніше – усі мости, тому що коли впаде міст, не дай боже, буде страшна трагедія. Мер говорив, що мости у “втомленому” стані”, – сказав глава держави.

І додав, що в міського голови є відповідальність. “Він хоче, щоби ми допомогли – ми готові”, – запевнив Зеленський.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.