Макрон може підписати з РФ угоду про повне припинення вогню та перемир’я? експерт Роман Світан дав відповідь на це.

Судячи з наданої інформації, обговорюваною темою є можливість зупинки воєнних дій під час проведення Олімпійських ігор у Парижі.

По суті, обговорення стосувалося того, що зупинка воєнних дій може бути більш вигідною для Росії, оскільки вона має більше ресурсів і можливостей.

«Будь- яке припинення воєнних дій йде на користь обом воюючим сторонам. Просто та сторона, в якої більше ресурсів, вона з цього припинення отримує більше профіту. Більше рівно настільки, наскільки у неї більше ресурсів», — зазначив експерт у розмові.

Також було зазначено, що пропозиція про зупинку воєнних дій більш вигідна саме для Росії, оскільки українська сторона має менше можливостей і ресурсів у порівнянні з російською.

«Кожен день зупинки цих бойових дій, дає росіянам перевагу в стільки раз в скільки їх більше ніж нас. Для цього потрібно помножити. Нас зо млн, а росіян 120 млн, тобто в 4 рази більше. Щодо боєприпасів то ми їх виробляємо за добу в десятки, а то і в сотні разів менше», — також додав Роман Світан.

«Якщо ми зупинимо бойові дії, то в них будуть мільйони нових боєприпасів, які посипляться нам на голову. І тоді ми будемо змушені відступити аж до Дніпра», — також заявив експерт.

Обговорення також вказувало на те, що Макрон виступає за інтереси Росії у контексті зупинки бойових дій, що може бути зумовлено його роллю у Олімпійських іграх.

« В Макрона хороша пропозиція, але тільки в тому випадку, якби Україна була в 5 разів більша від Росії. Тоді б це була ідеальна пропозиція для України. А наданий момент це прекрасний варіант для Росії. І найцікавіше те, що сам Макрон це прекрасно розуміє, проте все одно озвучує. Все, що можна сказати Макрону зараз, це е саме, що і російському воєнному кораблю», — підсумував експерт Роман Світан.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що президент Франції Еммануель Макрон заявив, що все ще сподівається на олімпійське перемир’я під час проведення літніх Ігор-2024 у Парижі.

Про свою ініціативу він нагадав під час великого інтерв’ю для телеканалів RMC і BFMTV.

За його словами, він розраховує на припинення вогню у війні, яку Росія розв’язала на території України, а також у війні між Ізраїлем та угрупованням ХАМАС на Близькому Сході.

Ми хочемо працювати в напрямку олімпійського перемир’я, і я думаю, що це можливість, до якої я спробую залучити багатьох наших партнерів, – сказав він.

Макрон заявив, що звернеться по допомогу до китайського лідера Сі Цзіньпіна, який за кілька тижнів відвідає Париж. Французький президент зазначив, що перед його китайським колегою стояло таке саме завдання під час зимових Олімпійських ігор 2022 року, які приймав Пекін.

На думку президента Франції, Олімпійські ігри 2024 року мають стати “моментом дипломатичного миру”. Він сказав, що саме в цьому олімпізм, з дипломатичної точки зору.

Також зазначимо, що у Міжнародному олімпійському комітеті допускають, що на літніх Олімпійських іграх-2024 у Парижі може взяти участь до 40 російських атлетів у нейтральному статусі. А це ще один тривожний дзвіночок про те, що світ починає дещо підігравати Росії і лібералізувати її роль в світі, що робити категорично не можна