ДБР відкрило кримінальну справу проти Луценка та Порошенка.

Справа 11 серпня порушена за фактом незаконного позбавлення громадянства на той момент нардепа Андрія Артеменка у 2017 році. Про це повідомляє “PavlovskyNews”

За словами адвоката Віталія Сердюка, на той момент президент Порошенко і генпрокурор Луценко знали, що в Артеменка немає іншого громадянства, однак організували фальсифікацію документів, на підставі якої й позбавили політика українського паспорта. Приводом нібито послужила ініціатива Артеменко з врегулювання ситуації на Донбасі.

“Позбавлення Андрія Артеменка громадянства, заборона його в’їзду на територію України та блокування можливості представляти інтереси українського народу — це не просто порушення статті 25 Конституції України. Це один зі способів боротьби з політичними опонентами, що став уже системою. Такі дії були вчинені як у відношенні Андрія Артеменка, так і стосовно МіхеілаСаакашвілі, Олександра Боровика та ін”, – заявив адвокат Віталій Сердюк.

Раніше, Луценко зганьбився своєю непрофесійною заявою.

Так колишній генеральний прокурор Юрій Луценко запевняє, що саджання суддів є виключною компетенцією Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Насправді НАБУ не має права саджати будь-кого – таке рішення може прийняти лише суд. Зоною відповідальності НАБУ є оперативно-розшукова діяльність і досудове розслідування корупційних правопорушень.