Офіційний сайт МО Росії повідомив, що на залізничний вокзал окупованого Севастополя прибув потяг із джихад-мобілями та іншою технікою, привезеною російськими військовими з Сирії. 

Як повідомляє видання InformNapalm  –  ця акція є показовою для мешканців окупованого Криму, бо на фоні погіршення життя навіть показові виставки джихад-мобілів не можуть зрівнятися із масштабами справжніх втрат Росії у Сирії.

Довгий час офіційні представники РФ заперечували будь-яку інформацію про присутність російського сухопутного контингенту в Сирії.  Весь цей час видання демонструвало, що росіяни брешуть і показувало нові дослідження про сухопутні частини, що засвітилися у Сирії. 

За інформацію ЗМІ, 28 грудня 2017 року Володимир Путін сам проговорився, що за 2 роки через Сирію пройшли 48 тисяч  військовослужбовців.

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm за ці роки встановила, що в бойових діях у Сирії брали участь військовослужбовці, щонайменше, з 20 підрозділів ЗС РФ, які не входили до складу забезпечення повітряно-космічних сил Росії і персоналу військових баз РФ.

Це військовослужбовці морської піхоти, зв’язківці, мотострільці, військовослужбовці ССО РФ, а головне — артилеристи.

"І зараз 3 вагони-платформи  з озброєнням та технікою, яку російські окупанти намагаються представити кримчанам як перемогу, – демонструють лише масштаби війни, за дужками якої сотні та тисячі смертей і каліцтв. 

А якщо пригадати скільки озброєння російські війська здали ісламістам, тікаючи з бази, розташованої неподалік від замку Ібн Маана на горі Джебель Кассіді, то цей потяг-музей  МО РФ виглядає як пародія, – йдеться у повідмленні видання.

За їх словами, це ще один приклад сучасного «побєдобєсія» в Росії, коли немає грошей на покращення життя людей, їм показують казки про міфічні військові перемоги окупантів у далекій Сирії.

Додамо, що нещодавно Міністр МЗС Павло Клімкін, подякував команді @InformNapalm за те, як вони зуміли розказати про важку реальність та страждання населення Криму під російською окупацією. 

"Це лише частина нашої спільної роботи, яку завзято продовжуватимемо, – написав він на своїй офіційній сторінці в Твітері. 

Зокрема йдеться про те, що  до 5-ї річниці окупації Криму у Києві відбудеться презентація нової книги: «Крим за завісою. Путівник зоною окупації». Ця книга про Крим буде поширюватись безкоштовно 5 мовами світу.