Шоумен і кандидат в президенти України Володимир Зеленський провів важливі зустрічі з високопоставленими політиками США.

Дану інформацію оприлюднила прес-служба Володимира Зеленського в соцмережі Facebook.

Відзначається, що 7 березня шоумен провів зустріч із заступником глави Державного департаменту з політичних питань Девідом Гейлом і послом США в Україні Марі Йованович.

В рамках зустрічі Володимир Зеленський розповів високопоставленим політикам з США про порушення в передвиборній кампанії і про те, як на нього тиснуть.

“Кандидат в президенти розповів Гейлу про хід передвиборчої кампанії, в якій зараз фіксуються порушення”, – сказано в повідомленні в Facebook.

Крім цього, Володимир Зеленський в спілкуванні з близькими до президента США Дональда Трампа політикам зазначив, що недавно зіткнувся з тиском з боку силових структур: “у його офісу виявили апаратуру для прослуховування, яка належить СБУ”.

В рамках зустрічі сторони обговорили важливість прозорості та демократичності майбутніх виборів, перший тур яких заплановано вже на 31 березня. Кандидат в президенти розповів Девіду Гейлу, що в разі перемоги на президентських виборах має намір покінчити з корупцією в Україні.

Додамо, що кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський заявив, що проти нього готують кримінальне переслідування. Про це він сказав у зверненні в Facebook.

"Реєструють кримінальну справу проти мене, проти кварталу, відмивання якихось там грошей", – сказав він.

Крім того, "депутат з однієї партії з трьох букв" нібито теж реєструє кримінальну справу особисто проти очільника "Кварталу 95". Про якого саме депутата йдеться, кандидат у президенти не каже.

"Я думаю, в найближчий час з'явиться кримінальна справа проти мене, що я нібито у 2002 році на автомобілі в Чернігівській області збив людину", – сказав Зеленський.

Кандидат також стверджує, що "спеціальні люди" хочуть встановити на окупованій території Луганської області його політичні бігборди, з його обличчям.

"Я дуже радий, що у нашої влади дуже багато друзів серед терористів", – додав комік.

Варто нагадати, що раніше Зеленський зустрічався з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон, постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні Йостою Люнгманом, спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером, а також депутаткою Європарламенту Ребеккою Гармс.