Спецпризначенці «Стугни» та «Братства» у складі спецпідрозділу Тимура Головного управління розвідки Міністерства оборони десантувалися на територію Криму. Вони завдали вогневого ураження окупантам.

Про це повідомили в Telegram-каналі ГУР.

«Спецпризначенці «Стугни» та «Братства» у складі спецпідрозділу Тимура ГУР МО України десантувались на території Кримського півострова та нанесли вогневе ураження московським окупантам! Крим буде українським!» – написали розвідники.

У опублікованому ними відео видно, що висадка в Крим здійснювалася на човнах.

«ГУР МО здійснило чергову висадку в Крим, Крим буде українським, або безлюдним», – сказав один із бійців на відео.

Нагадаємо, 24 серпня у День Незалежності України, група розвідників-спецпризначенців висадилась на мисі Тарханкут, що в західній частині Криму ― чи не вперше за майже 10 років російської окупації на півострові був піднятий український прапор. Тоді цю операція набрала великого розголосу.

Тоді, спецоперація Головного управління розвідки Міністерства оборони України спільно з Військово-морськими силами ЗСУ отримала назву «Пробудження Сили».

За словами розвідника Тимура, під час виконання бойового завдання на тимчасово окупованому півострові спецпризначенці з гранатомета знищили будівлю та кілька транспортних засобів, якими користувались російські загарбники. А піднятий у Криму державний прапор України мав для розвідників особливе значення.