ЗСУ заходять до Олешок. Експерт з питань безпеки Олег Старіков розповів, яка ситуація на фронті.

“Де буде проведений головний удар, знає тільки Головком, начальник Генштабу, початковий головного оперативного управління і природно президент країни, який цю справу стверджує. Більше про це ніхто не знає. Друге, будуть головний удар, другорядний удар і удар, що відволікає. Тому ви зараз розповіли про район Олешки та Антонівського мосту, це більше пов’язано з відволікаючим чи другорядним ударом. Чому?Тому що неможливо там наступати, адже там має бути логістична складова. А перевозити боєкомплект на моторних човнах неможливо. І той плацдарм, який зайняли в районі дач та плавніше, він теж не зручний”, – розповів фахівець.

Там вже є кошти РЕБ, які дозволяють боротися з дронами противника. Але доки не буде налагоджено повністю логістику, це відбуватиметься на рівні вогнищ. Фахівець додав, що це не його особиста думка, а військова наука так каже. Тому тільки після того, як сили оборони організують логістику на цій ділянці, тільки тоді можна говорити про щось більше.

Підкреслимо, 28 червня головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що українським військам вдалося перехопити стратегічну ініціативу – Сили безпеки і оборони України продовжують ведення наступальних дій, мають просування.