У неділю з ранку в російських ЗМІ з'явилася інформація, що "в Московську клініку ім. Скліфосовського доставили пацієнта, дуже схожого на екс-президента України Віктора Януковича", про це пише журналіст Лариса ВОЛОШИНА виданню Ділова столиця.

"Схожий" на Януковича пацієнт виявився самим Януковичем. Хто б міг подумати! З чуток, Янукович поступив у клініку ще в п'ятницю в "нерухомому стані". Нібито у нього травма хребта, а також пошкоджене коліно.

Лікарі, опитані різними виданнями розповідають, що Янукович був спочатку направлений в реанімацію. Однак незабаром його відвезли в приватну клініку. За словами адвокатів Януковича, які представляють його інтереси в суді у справі про держзраду, вони вже збирають відповідні медичні довідки, які підтверджують нездатність їх підзахисного взяти участь в судовому засіданні, призначеного на сьогодні. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Він не може самостійно пересуватися. У нього лангетка. Як кажуть лікарі, у нього важка травма. Мінімум 21 день буде лікуватися, два-три тижні", – заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" адвокат Януковича Олександр Горошинський.

Шо це було? Яка лангетка? Які тенісні корти і реанімації? До чого всі ці ігри в неупереджену журналістику у виконанні російських ЗМІ, зокрема Комсомольською правдою. З чого б це виданню, яке регулярно друкує історії про розіпнутих хлопчиків, раптом так бути обережним у висловлюваннях, коли справа йде про "пацієнта схожому на колишнього президента України"? Чому б відразу не написати: "Наш куратор в ФСБ попросив повідомити громадськості, що Віктор Янукович потрапив до лікарні, тому не зможе завтра давати показання в українському суді у справі про державну зраду. 

Про подальший перебіг спецоперації під кодовою назвою "мовчання легітимного "читайте в наших нових репортажах". 

Немає ніякого сумніву, що Російська Федерація намагається затягнути суд і не дати Україні почути свідчення Януковича якраз напередодні ритуальних заходів, присвячених річниці подій на Майдані. Російські агітатори стільки зробили, щоб намагатися  стерти з пам'яті українців причини, які змусили людей вийти на вулиці взимку 2013-2014 рр. Що витягувати на світ божий Януковича зараз, вони точно не будуть.