Росіяни можуть позбутись Володимира Путіна лише за однієї умови.

https://youtu.be/2kNPbGSh_4o

Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте висловила думку, що перемога України у війні може стати останньою можливістю для РФ стати демократичною та вільною державою. Про це вона повідомила у своєму Twitter.

Також вона відзначила, що одним із найяскравіших доказів відсутності свободи в Росії стало вбивство Бориса Нємцова, яке сталося 9 років тому.

«За правильні вчинки в Росії вас можуть вбити або посадити до в’язниці, або і те, і інше. Криваві відбитки пальців путінського режиму всюди на цьому вбивстві, і на багатьох інших», — зазначила Шимоніте.

За словами прем’єр-міністра Литви, перемога України може відкрити останню можливість для росіян на «іншу» РФ — вільну від диктатури та імперіалізму.

«Моє послання до всіх, хто сьогодні сумує за Нємцовим: допоможіть Україні перемогти, чого б це не коштувало», — підкреслила вона.

Нагадаємо вам, що у Росії оголосили всіх кандидатів у президенти на виборах у березні 2024 року. Під канделябрами будуть присутні імена ще трьох кандидатів окрім чинного президента РФ Володимира Путіна. Серед претендентів на посаду президента Росії будуть очільник партії ЛДПР Леонід Слуцький, віцеспікер Держдуми, представник партії «Нові люди» Владислав Даванков та депутат Держдуми (фракція КПРФ) Микола Харитонов.

Водночас, Центрвиборчком відмовив у реєстрації двом претендентам. Ці претенденти — висуванець від партії «Громадянська ініціатива», єдиний «антивоєнний» кандидат Борис Надєждін та очільник партії «Комуністи Росії» Сергій Малинкович.