Для Путіна початок його виборчої кампанії має бути бездоганним, але ситуація з Кринками є для нього справжньою перешкодою. Ситуація настільки загострюється, що Путін може прийняти рішення рятувати себе і вивести війська з України щоб запобігти повстанню всередині РФ.

Тиждень тому Сергій Шойгу повідомив Володимиру Путіну, що село Кринки на Херсонщині перейшло під контроль російських окупаційних військ та було зачищене. Однак на сьогодні, 27 лютого, Кринки залишаються небезпечним місцем для росіян, які намагаються туди проникнути. Навіть тим, хто намагається там зняти селфі з російським прапором на руїнах, загрожує небезпека.

Такий висновок зробив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко у своєму Telegram-каналі.

 «Підрозділи 26-го МСП 70-й ОМСД и 337-го ДШП 104-й ДШД продовжують безуспішні штурми українського плацдарму, тим самим наближаючи неминучий розбір польотів. Очевидно, що для Путіна початок його виборчої кампанії, нічим не має бути затьмарений. А от Кринки як кістка в горлі, причому не вперше це відзначається. Якийсь час тому він уже відзначився своєю заявою стосовно Кринок, що у росіян там незначні санітарні втрати. Йому це село болить і свердлить», — написав експерт.

Коваленко зауважив, що недалеко час, коли розпочнеться гра в зеленку, і ось тут найбільш цікаве: хто перший здобуде контроль над лісовими смугами та масивами.

 «І коли це почне відбуватися, хто виявиться винним? Все правильно. Не Путін. Не Шойгу. А Теплинський, який 20 лютого за столом навіть не сидів, але якого зробили оленяр і бліда моль в історії із «зачисткою» Кринок головним цапом-відбувайлом», – підсумував військово-політичний оглядач.

Нагадаємо вам, що Кремль поспішає захопити український плацдарм на лівому березі Херсонщини перед проведенням виборів в Росії, щоб задовольнити амбіції Путіна.

Наталія Гуменюк, керівниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України, повідомила про спроби Кремля ліквідувати український плацдарм на лівому березі Херсонської області, особливо в районі Кринок, до моменту виборів.

 «Нагнітання ситуації навколо Кринок і навколо плацдармів загалом на лівому березі зараз надзвичайно вигідне саме ворогу. Вони мали фальш-старт із заявою про те, що всіх вже перемогли і всі досягнення, які їм позначалися як «обов’язкові» напередодні їх квазі-виборів, які вони планують – вже виконані. Насправді дійсно, перемоги не сталося і вони не знають, чим порадувати свого царя. Тому вони намагаються зараз насичувати інформаційний простір різною інформацією», – пояснила Гуменюк.

Вона також зазначила, що для Росії стає все складніше мотивувати свої війська для штурму українського плацдарму у Кринках.

 «Те, що протягом минулої доби вони спромоглися лише на два штурми, говорить про те, що в них є складнощі морально-психологічного характеру. Їм доводиться мотивувати людей йти у ці м’ясні штурми. Вони продовжують діяти без застосування бронетехніки і це дуже сильно нервує їхній особовий склад, який входить до складу штурмових груп», – сказала речниця ОК «Південь».

Крім того, Гуменюк прокоментувала ситуацію на Кінбурнській косі. За її словами, Російська Федерація продовжує звідти наносити удари по Миколаївській області.

 «Ситуація там залишається стабільною. Ворог продовжує там свою присутність на даному етапі і продовжує терор акваторії лиману. Основне його завдання – не допустити розвитку навігації Миколаївських портів. Вони обстрілюють артилерією та FPV-дронами як саму акваторію, так і прибережні громади на протилежному березі. Очевидним є те, що FPV-дрони там переважно застосовують, оскільки по вогневих позиціях ворожої артилерії там ми відпрацьовуємо досить вправно», – додала Гуменюк.