Ось це успіх! Зеленський поставив Медведчука і політику Путіна в Україні поза законом! Так розпочав свій допис у Фейсбук журналіст Юрій Бутусов. Далі без змін.

Історичне рішення Ради національної безпеки і оборони! Кум Путіна оголошений в Україні поза законом! Блокується діяльність головного російського агента в Україні, вся його економічна, політична та інформаційна діяльність! Браво!

Згідно з рішенням РНБО:

1. Введено санкції проти Віктора Медведчука, його дружини Оксани, і шести довірених осіб з їх найближчого оточення на підставі справи СБУ в причетності всіх ЦИХ осіб до фінансування тероризму.

2. Введено санкції проти всіх 19 компаній, власниками яких є сім’я Медведчуків. По суті заблокована вся операційна діяльність сім’ї Медведчуків в Україні.

3. Санкції накладені проти всіх п’яти літаків, які використовувала родина Медведчуків в своїх цілях для польотів до Москви (прощай, милий особистий сімейний авіапарк).

4. Медведчука забирають трубопровід, Який він отримав у володіння в 2014 р році, трубопровід переходить у власність держави.

Вперше Україна завдала нищівного удару по головному представнику Кремля, особистого агенту Путіна, Який роками вибудовував системний вплив в українській політиці, контролює багато бізнесів і політичні та інформаційні проекти.

Що ж, тепер подивимося, як держава зможе виконати ці Масштабні рішення проти банди Медведчука.

Багато активів сім’ї оформлені на його рідного брата – Сергія Медведчука, Який санкцій все-таки уникнув, і тепер буде допомагати Віктору рятувати його активи. Однак РНБО прийняло системне політичне рішення, і тепер силові структури можуть заблокувати взагалі все, що тільки стосується Медведчука в Україні.

Це історичний день, потужний стратегічний удар по впливу Росії, Який завдасть непоправної шкоди російської експансії і спробам Кремля будувати свої політичні та інформаційні проекти, щоб розгойдувати України зсередини. Тепер справа за виконавчою владою, силовиками і судами – подивимося, як вони ліквідовуватимуть на практиці бізнес Медведчука і його сімейства.

“Український вибір” Путіна і Медведчука вже ніколи вже не стане вибором України. Прощай, Путінська Росія і всі твої мертвонароджені політичні проекти!

Тепер наступний крок – це заборона діяльності проросійських партій і громадських організацій, які підтримують російську пропаганду.

Вот это успех! Зеленский поставил Медведчука и политику Путина в Украине вне закона!

Историческое решение Совета…

Опубликовано Юрій Бутусовым Пятница, 19 февраля 2021 г.

Водночас, політолог Володимир Фасенко певен, що таке рішення не залишиться поза увагою Кремля. Він припускає, що це неодмінно позначиться на ситуації на Донбасі та переговорах щодо мирного врегулювання.

Зокрема, на запитання, чи буде відповідь Росії на Донбасі, Фесенко сказав:

“Я думаю, що не буде масштабних бойових дій. Активної відповіді не буде. Можливо буде посилення обстрілів. Це те, що було до перемир’я… Можуть застосовувати іноді важку артилерію, таке можливо, на жаль. Але це було і раніше. Активні бойові дії – це коли, наприклад, є наступ, коли йдуть не просто обстріли, а масштабні бойові дії з застосуванням різних засобів техніки, великої кількості військових підрозділів і таке інше. Востаннє таке у нас було в січні 2017 року. Я думаю, поки що такого не буде, тому що немає концентрації військ для таких дій. А охолодження в переговорах може бути”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.