Вже другий тиждень всі обговорюють той факт, що Володимир Зеленський підписав указ про блокування трьох опозиційних телеканалів, пов’язаних з членами партії «Опозиційна платформа – За життя». Рішення було прийнято, незважаючи на критику з боку міжнародних організацій та Євросоюзу і за підтримки Держдепартаменту.

Експерт Кочетков звернув увагу на те, що заблоковані телеканали швидко переорієнтувалися на YouTube.

“Тут більш логічним був би «наїзд» на протилежну, партнерську з Медведчуком сторону – Петра Порошенка і його телеканали”.

З одного боку, боротьба з Порошенком також не обійдеться без проблем. Порошенко неминуче почне використовувати свій медіаресурс проти Зеленського, приверне ботів для цькування президента в соціальних мережах. Крім того, Порошенко тут же почне скаржитися на тиск західним лідерам, на кшталт Ангели Меркель, Еммануеля Макрона і Джо Байдена. І якщо Захід може почати обурюватися, українська громадськість підтримає каральні заходи відносно Порошенка.

“Порошенка в Україні не любить колосальна кількість людей – його люблять і цінують лише 15% суспільства, – розповідає експерт. – Тому, що б не зробив Зеленський проти Порошенка, велика частина українців це підтримає. Крім того, будь-які дії щодо п’ятого президента – це спроба позбутися критики, яка йшла як з каналів Медведчука, так і йде з каналів Порошенка, і яка шалено дратує і президента, і його найближче оточення. Тому закрити ці канали Зеленський міг би тільки заради цього”.

В свою чергу, учасники акції прийшли до Офісу президента, де відбувалось засідання Ради національної безпеки та оборони (РНБО), з вимогою закриття пропагандистських каналів, зокрема, телеканалу “НАШ”, сайтів “Вєсти” і “Страна”, заборони діяльності проросійських сил на території України.

Також протестувальники вимагають розслідувати діяльність російської агентури, яка проникла у вищі ешелони влади: Андрія Портнова, заступника голови ОП Олега Татарова та Андрія Смірнова”.

“Необхідно заборонити будь-який інформаційний продукт, що служить інтересам Росії, а не України, закрити й інші телеканали, де відбувається російська пропаганда. РНБО повинні продовжити наступ на “колаборантів”, – сказав один з організаторів акції.

На мітингу видно прапори “Національного корпусу”, організації “Традиція і порядок”. Також присутні представники “Правого сектору”.

Учасники тримають плакати із надписами: “Медведчук – це ФСБ”, “Ні реваншу!”, “Окупанта Портнова – рейсом до Ростова!”, Мураєв – не НАШ”, “Забороніть шизу Шарія”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.