За інформацією засновника інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитра Гордона, особливе роздратування президента України Володимира Зеленського викликала відмова парламенту підтримати програму дій уряду Дениса Шмигаля.

Президент України Володимир Зеленський може розпустити Верховну Раду і призначити дострокові парламентські вибори, повідомив 23 червня в ефірі телеканалу “Україна 24” засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон з посиланням на свої джерела.

“Склад Верховної Ради і поведінку депутатів від” Слуги народу “все більше викликають у нього роздратування – глухе і явне. Станом на сьогоднішній день, наскільки я знаю, він готовий розпустити Верховну Раду”, – сказав Гордон.

Він не виключив, що дострокові парламентські вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року – разом з місцевими виборами.

За інформацією журналіста, особливе роздратування Зеленського викликала відмова парламенту підтримати програму дій уряду Дениса Шмигаль 18 червня. Тоді свої голоси “за” віддали тільки 176 народних депутатів від “Слуги народу” (всього у фракції 248 парламентаріїв).

“Що викликало дуже сильну реакцію президента? Реакцію образи і людського нерозуміння. Те, що депутати від” Слуги народу “не проголосували за програму Шмигаля. Це удар нижче пояса.” Я вас привів (а в більшості своїй – кликати вас ніяк), на моєму горбу ви прийшли до Верховної Ради, – справедливо розмірковує президент. – І ви тепер мені будете ультиматуми ставити? “. А це, по суті, ультиматум. Тому що там є ряд груп впливу, які хочуть показати президенту, мовляв, ти з нами зважай, а то ми тобі покажемо”, – вважає Гордон.