Насправді, історія каналу Прямий – це історія рекету з боку Януковича і зради ідеалів Майдану з боку Порошенка. Пише у Фейсбук екс-нардеп Сергій Лещенко.

Далі подаємо його позицію без втручання в авторський текст.

Благо, всі свідки живі-здорові і, сподіваюся, будуть давати свідчення. Те, як віджимати канал Тоніс в інтерес сім’ї Януковича і як під керівництвом російського громадянина Семенова перетворювали в медіа-зброю Порошенко. Як потім Порошенко після поразки на виборах віддячив Семенову українським паспортом. І як сховали цей президентський указ. Як Прямий став базою для брудного політтехнога Порошенка з Ізраїлю Моше Клюгхафта, щоб придумувати чорнуху в 2019-му. Ну і як Кононенко з Грановським збирали общак для фінансування Прямого, а потім обидва вдарилися в біги. Ця вся правда повинна розкритися і отримати оцінку з точки зору закону.

Найсмішніше, що на засіданні Ради безпеки і оборони ніхто не збирався вводити санкції ні на канал Прямий, ні на його фіктивного власника Володимира Макеєнка, який фронтував Порошенка.

Макеєнко і Порошенко стали жертвами технології точкової інформаційної кампанії. Макеєнко не витримав тиску власної сім’ї, яка “іспулагалась” чуток в інтернеті. А Порошенко здійснив фальстарт, виставивши на загальне обговорення наявність ще однієї «секретної» телекнопки.

До речі, сьогодні виповнюється сім років, як партнер Порошенка глава КМДА Макеєнко закрив київське метро на виконання наказу Януковича, щоб люди не доїхали до Майдану. Що в наші дні активно використовується як технологія придушенням протестів Путіним і Лукашенком.

Так що покупка Порошенком каналу у Макеєнко в такий день дуже символічна.

На самом деле, история канала Прямой – это история рэкета со стороны Януковича и предательства идеалов Майдана со…

Опубликовано Сергій Лещенко Четверг, 18 февраля 2021 г.

Не залишився осторонь цієї теми і заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Зокрема у себе на сторінці він написав наступне.

“Вистава «Порошенко купив сам у себе канал» – на кого розрахована? Всім і без вистави було ясно, чий це канал і кого він щоденно рекламує. Хочу інше Вам нагадати, бо забувається. Пригадуєте резонансне журналістське розслідування Panama Papers, про топ-чиновників різних держав, які через приховані офшори відмивали брудні кошти, чи фінансували різні схеми, недоплачуючи податки своїм власним державам? Там і прізвище мародера прозвучало з його офшором Prime Asset Capital, згадали? Так от зараз, під час вистави з «купівлею» каналу сказано чітко і ясно, із його вуст: «новим» власником Прямого каналу стала Prime Asset Capital, яка на 100% належить Порошенку Петру Олексійовичу. Коли в перші патріоти країни лізе офшорник, який десятиліттями працював і зараз працює через офшори, аби недоплачувати податки своїм солдатам, своїм учителям і лікарям, своїм пенсіонерам і ветеранам АТО – його виборці, знаючи це, і надалі будуть його обожнювати?”

Вистава «Порошенко купив сам у себе канал» – на кого розрахована? Всім і без вистави було ясно, чий це канал і кого він…

Опубликовано Анатолій Гриценко Пятница, 19 февраля 2021 г.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.