Путін отримав прихильність Макрона, але Зеленський вже почав власну гру.

Такою думкою поділилася майбутній народний депутат від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька на своїй сторінці в Facebook.

“Путін багато разів намагався достукатися до серця француза, звертаючи увагу в глибокі історичні корені дружби двох країн. Ярославну вже не згадував, слава Богу, хоча на язиці, ймовірно, крутилася, бо говорив про, ну прямо таки факти з сивої давнини. Ну, не про Наполеона ж, в кінці-кінців, згадував, розповідаючи про міцну дружбу “, – пише майбутній нардеп.

Вона також вважає, що президент Росії вголос натякнув на те, що дружба нікуди не поділася і Франція є глибоким стратегічним партнером Росії, і наводить цитату Путіна:

“У Росії на сьогодні працює понад 500 французьких великих підприємств, які приносять істотний дохід в казну Франції, тому що саме там виготовляється частина продукції, яка надходить на російські ринки. Відповідно, це робочі місця, податки в бюджет Франції … “.

Вона припустила, що санкції боляче вдарили по Росії.

“Прийшли до взаємного висновку: розширювати Мінський формат не будуть. Путін і далі наполягатиме на особливий статус Донбасу. Зустрінуться тільки для підписання кінцевого документа. До цього будуть зустрічатися хто з ким захоче, окремо. Тепер Макрон, начебто, збирається до Меркель. Потім Меркель зустрінеться, ймовірно, з Путіним і обговорять будівництво Північного потоку “, – пише вона.

Вона також висловила впевненість у тому, що президент Зеленський починає грати свою скрипку.

“І це здорово. Нещодавно Ердоган, вчора Нетаньяху, скоро – Трамп. Дуже хочеться, щоб українська скрипка стала примою”, – закінчила майбутній нардеп.