7 серпня відсвякував 64-й день народження український політик, лідер партії Сила і честь, екс-глава СБУ Ігор Смешко. Астролог Влад Росс склав гороскоп для політика.

“В астрології існує такий показник як стелліум. Це скупчення практично всіх планет в одному знаку Зодіаку. Таке положення планет в гороскопі вказує на появу унікальної людини, це майже Ісус Христос – суперзірка.Так ось у Смешко в знаку Лева стелліум планет – як раз в день народження: Сонце в з’єднанні з Місяцем, Марсом, Венерою, Юпітером, Плутоном і навіть Ураном, початківець входження в цей же знак. Тому Смешко – це людина-глиба, людина-загадка, масштабна особистість і талановитий керівник”, – зазначив астролог.

За словами Росса, як політик він рано чи пізно повинен був “вистрілити”, проявити себе і прорватися на небосхил удачі.

“Якраз навесні у Смешка складався дуже сприятливий період, “зоряний час”, а літо вже було не таке успішне. Тому він і показав хороший результат на президентських виборах, але не зумів пройти в Раду на парламентських”, – зазначив експерт.

Зовсім поганий період у політика почнеться після включення річного соляру 17 серпня. Якби парламентські вибори проходили восени, то він і його політична сила не змогли б набрати навіть 3%, впевнений Росс.

“У день його народження відкриється будинок боргу, підпорядкування, і Місяць з’єднається з Нептуном в будинку персоналу. Це означає, що його можуть зрадити або підсидіти. Плюс – Смешку потрібно звернути увагу на здоров’я. А, крім того, є ризик отруєння – йому можуть щось підсипати в напій, тому що Місяць в з’єднанні з Чорної Місяцем і Нептуном в Рибах “, – пояснив астролог.