Верховна Рада схожа на балаган. Про це сказав народний депутат, керівник Добровольчої української армії Дмитро Ярош у сесійні залі під час стріму нардепа Борислава Берези.

"На превеликий жаль, змін (у сесійній залі. – ред.) якихось не бачу. Як була клоунада, так і зараз клоунада. Це видно по стратегічно важливому питанню для України, як введення воєнного стану. Замість того, щоб згуртуватися навколо ідеї оборони держави, наша влада не може домовитися між собою. Будемо сподіватися, що хлопці які зараз у військовому полоні, вони ж теж думають, які рішення будуть прийняті на горі в Києві.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Поки що ми цих рішень не бачимо. Є балаган і нічого більше", – сказав Ярош.

"На передку люди хочуть перемагати і воювати. При відсутності політичної волі Верховної Ради та інших посадових осіб – це, звичайно, неможливо. Бо для того, щоб перемогти, нам треба згуртувати все українське суспільство, незалежно від партійної приналежності, навколо ідеї перемоги", – додав керівник ДУА.

Нагадаємо, Верховна Рада зібралася на позачергове пленарне засідання щодо запровадження в Україні воєнного стану через агресію Росії в Азовському морі.