Президент Володимир Зеленський зателефонував Володимиру Путіну через обстріли на Донбасі. Про це він заявив на брифінгу.

Зеленський, після проведення термінового засідання з силовиками, заявив, що вранці подзвонив президенту РФ. Він попросив Путіна вплинути на бойовиків.

“Я вранці розмовляв з Путіним (з приводу загибелі військових, – ред.), Я йому сказав, що це нас не наближає до миру. Я попросив вплинути на ту сторону, щоб вони припинили вбивства наших людей”, – заявив він.

Також президент повідомив, що він говорив Путіну про необхідність скоротити терміни будівництва моста в Станиці Луганській.

“Друге питання, яке я піднімав. Нам потрібно скоротити терміни будівництва моста в Станиці Луганській, також піднімав питання повернення наших полонених.”, – додав Зеленський.

Відзначимо, що Зеленський сьогодні проводив термінову нараду з силовиками через загибель бійців на Донбасі. У засіданні брали участь начальник Генерального штабу Руслан Хомчак, представники ключових підрозділів ЗСУ, секретар РНБО Олександр Данилюк.