Росія може добровільно вивести свої війська з України, а також піти на наші умови.

Так вважає екс-глава Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж, свою думку висказав в одному з інтерв’ю.

До всього, Маломуж припустив, що Росія може піти на умови, які ми ставимо.

“Я припускаю, що під загрозою провалу, початку можливих системних наступальних операцій, підкреслюю – системних – тобто дуже потужної підготовленої операції в одному з секторів, де буде забезпечений дуже потужний удар по військах ворога і їх втеча. Ось в цій ситуації, щоб далі не було повного розгрому, Росія може піти на умови, які ми ставимо. Я думаю, що такий сценарій можливий. Ще й тому, що на час він врятує режим в Росії. Якщо ж ні, перспектива для Росії дуже сумна, але це гірше і для нас, тому що процес може затягнутися”, – пояснив Маломуж.

Водночас раніше генерал заявляв, що вибухи в Новофедорівці в тимчасово окупованому Криму можуть стати таким собі символом перелому війні. Вони означають вже інший стратегічний формат військового протистояння між Україною та РФ надалі. До того ж, Кремль отримав чіткий сигнал, що Україна більше не прощатиме ударів по своїх територіях і наноситиме удари у відповідь.