Народний депутат Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів, закликала всіх охочих продовжити війну на сході України ще на п'ять років, проголосувати на президентських виборах за Петра Порошенка.Про це нардеп написала на своїй сторінці в Facebook.

Надія Савченко нагадала, що Порошенко обіцяв закінчити війну за лічені години. Також вона звернулася до українців з проханням не дати себе обдурити.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Українці! Не дайте пошити себе в дурні! Ви вже одного разу проголосували за президента, який обіцяв війну за лічені години закінчити. Хочете продовжити війну ще на п'ять років, тоді проголосуйте знову за Порошенка! Слава Україні!"- заявила Савчено.

Нагадаємо, рішення РНБО щодо запровадження військового положення в Україні прийняв президент Петро Порошенко – документ від 26 листопада 2018 року "Про надзвичайні заходи по забезпеченню державного суверенітету та незалежності України та введення воєнного стану в Україні".

Як відомо, первинне рішення РНБО містить 12 пунктів з них останній – Таємно. Тепер на засіданні Верховної Ради 26 листопада він повинен бути затверджений народними депутатами.

У той же час на сайті парламенту зареєстровано внесений главою держави проект закону про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні".