Перший президент України дав велике відверте інтерв'ю головному редакторові видання "ГОРДОН" Олесі Бацман. В якому прокоментував президенскі вибори та зробив розгромну заяву щодо Петра Порошенка.

Зокрема екс президент зазначив, що Україна без Порошенка не розвалиться.

"І без Порошенка Україна жила, розвивалася. Почалася війна, у влади не було можливості її зупинити. Що робить народ? Створює добробати, стає на захист батьківщини, захищає її. До речі, це стало базою для того, щоб влада зуміла оговтатися. Народ захистив батьківщину, без влади, наголошую. Не можу не сказати, що, як би ми не ставилися до Коломойського, саме він зі своїми соратниками в Дніпропетровську все зробив для того, щоб вороги наші не перейшли червону лінію. Не взяли під контроль Дніпропетровськ, а потім і Харків "

"І от зараз послухайте, що часто говорить Порошенко. Що ми за чотири роки "ми" зробили набагато більше, ніж було зроблено за всі роки незалежності. Поставити б запитання: а що ж ви зробили більше? Кажуть, що справжня незалежність почалася зараз, не було незалежності раніше. У таких умовах створити раду неможливо. Йому треба бути одному, тому що він усе, що було до нього, відкидає. А якщо щось бере, то вже тільки тих, хто вже відійшов в інший світ, яких не можна запитати " – Заявив Леонід Кравчук

Також Кравчук заявив, що Порошенка нічого не цікавить окрім влади:

"Хобі Кучми – спортзал, моє – полювання й вареники, Ющенка – бджільництво й рушники, Януковича – зброя й автомобілі. А в Порошенка найважливіше хобі – влада"

Окрім цього екс президент, розповів журналістам, що під час президентських виборів в Україні були фальсифікації.

Він зазначив, що  під час президентських виборів він надів кепку, щоб його не впізнали, і ходив по агітаційних наметах кандидатів у президенти України. Кравчук зазначив, що грошей, які йому пропонували в наметі поки що чинного глави української держави.

"Я їздив по багатьох областях, сам бачив ці фальсифікації. Можу один секрет видати. Стоять намети в одній з областей. Не буду називати, щоб мене випадково не вирішили перевіряти. Я одягнув кашкетик, зайшов у намет [екс-кандидата в президенти України, лідера партії “Батьківщини” Юлії] Тимошенко й у намет [чинного президента України, який балотувався на другий строк, Петра] Порошенка. У наметі Порошенка мені зразу запропонували заповнити анкету. Якщо я заповню, сказали, що мені дадуть тисячу гривень", – розповів він.

Кравчук додав, що анкету він заповнювати не став.

"Сказав, що подумаю, а потім повернуся", – зазначив він.