Національна поліція направила в Житомирську область вертоліт зі спецназом.

Національна поліція направила в Житомирську область вертоліт зі спецназом для забезпечення правопорядку під час підрахунку голосів на виборчому окрузі №64 після проведення позачергових виборів у Верховну раду. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресс-службу Національної поліції.

Як повідомляється, сьогодні, 22 липня, з Києва в Житомирську область прибув спеціальний загін поліцейських тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції.

"Рішення направити в місто Коростень вертольотом Мі-8 придані сили поліції було прийнято після аналізу оперативної обстановки та інформації про можливі провокації під час транспортування виборчої документації з дільничних виборчих комісій – в окружну виборчу комісію №64, яка розташована в Коростені", – йдеться в повідомленні.

Поліцейські спецназівці спрямовані в Житомирську для посилення місцевої поліції і допомоги у забезпеченні громадського порядку і безпеки, а також реагування на будь-які зміни в оперативній обстановці.

Відзначимо, за інформацією Центральної виборчої комісії (ЦВК), на виборчому окрузі №64 народний депутат 8-го скликання Сергій Пашинський програє. За результаттам обробки 61,2% протоколів на окрузі перемагає В'ячеслав Сигачев від політпартії "Слуга народу".